Eczacılık Haftası Eğitimleri Başladı

Yayınlama: 10.05.2024

Eczacilik Haftasi Egitimleri Basladi 3

Eczacılık Haftası Eğitimleri Başladı

Çorum Eczacı Odası 14 Mayıs Eczacılık Haftası kapsamında bir dizi eğitim düzenleyecek. Eğitimler, Orzax Triset Eğitim Programı ile başladı.

Çorum Eczacı Odası, 14 Mayıs Eczacılık Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında birden fazla eğitim programı organize ediyor. Eğitim programlarının ilki Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen Orzax Triset Eğitim Semineri ile başladı.

Programa, Çorum Eczacı Odası Başkanı Erol Afacan, Yönetim Kurulu Üyeleri Sertan Saygı Çalışkan ve Ecz. Hamdi Kartal, Orzax Medikal Müdürü Dr. Feyza Özdemir ve çok sayıda eczacı katıldı.

Seminerde bir konuşma yapan Çorum Eczacı Odası Başkanı Erol Afacan yaptığı açıklamada, “Eczacılık Haftası kapsamında düzenlediğimiz eğitimler ile eczacılarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bugünkü programda Orzax Triset ürünlerini ele aldık. Bu ürünler, eczacılarımızın hasta danışmanlığında önemli bir rol oynayabilir. Eczacılarımız, bu ürünleri kullanarak hastalarına en doğru bilgiyi ve en uygun tedaviyi sunabilirler” ifadelerini kullandı.

Daha sonra seminere geçildi. Seminerde markanın ürün yelpazesi, ürünlerin kullanım alanları ve eczacıların hasta danışmanlığında bu ürünleri nasıl kullanabilecekleri ele alındı. Eğitimciler, katılımcılara sunumlar yaptı.

Seminer, katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.

Eczacilik Haftasi Egitimleri Basladi 3 1