En İyi İşveren Ödülünün Sahibi Oldu

Yayınlama: 03.05.2024
Düzenleme: 03.05.2024 16:37

En Iyi Isveren Odulunun Sahibi Oldu3 Jpeg E1714732322353

En İyi İşveren Ödülünün Sahibi Oldu

YEPAŞ, İstanbul’da The Grand Tarabya’da düzenlenen törende 100-249 çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi İşvereni” seçildi.

Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinin elektrik perakende satış hizmetlerini gerçekleştiren Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ), Great Place to Work (GPTW) tarafından gerçekleştirilen tarafsız ve adil bir seçim oylaması sonucunda “En İyi İşveren” ödülünün sahibi oldu.

YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam bu başarıyı kutlayarak, “Başarılarımızı tescilleyen tüm ödüllerin birbirinden değerli olduğuna inanıyoruz. Bu ödül, çalışanlarımızın şirkete verdiği değeri ve katkılarını yansıtıyor. Birlikte daha büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz. Şirketimiz, kurumsallaşma çalışmaları, çalışan ve paydaş memnuniyet düzeyleri, lider gelişimi, performans ve kariyer yönetimi, pozitif çalışan deneyimi gibi kriterlerle belirlenen bu ödülü; Benimsemiş olduğu değerlerle ‘Adaletli, İtibar, İnsan Odaklılık, Gönülden Çalışma, Çeviklik, Yenilikçilik, Sürdürülebilirlik’ gibi pek çok alanda pozitif çalışan deneyimi inşa eden şirketler arasında yer almaya hak kazandı” dedi.