Günay: Anneler Başımızın Tacıdır

Yayınlama: 12.05.2024

Gunay Annelerimiz Bas Tacimiz

Günay: Anneler Başımızın Tacıdır

AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, Anneler Günü dolayısıyla Çorum Şehitliğini ziyaret etti, şehit anneleriyle bir araya geldi. Günay, annelerin dünyanın en değerli varlıkları olduğunu belirtti, şehit anneleriyle tek tek ilgilenip sorunlarını dinledi.

Anneler Günü programı kapsamında Çorum Şehitliğini ziyaret eden anneler ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, her anneyle tek tek ilgilenip sohbet ederek sorunlarını dinledi.

 

“ANNELERİMİZ BİZİM BAŞ TACIMIZDIR”

Annelerin, sevgi, merhamet, şefkat ve fedakârlık timsali olduğunu söyleyen Murat Günay, “Yavrusunun bütün ihtiyaçlarını gözeten, ona hakikati öğreten annelerimiz, bizim başımızın tacı ve en değerli varlıklarımızdır. Biz de annelerimizin mutluluğunu artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle ilgili bütün alanlarda azimle çalışmayı sürdüreceğiz. Annelerimize sadece bir gün değil, her gün sevgi ve hürmet göstermeli ve onların bizim için ne kadar önemli olduklarını her zaman hissettirmemiz son derece önemlidir. Bütün annelere aile bireyleriyle birlikte sağlık, huzur ve esenlik içinde geçecek bir ömür temenni ediyor ve bu anlamlı günlerini can-ı gönülden kutluyorum” dedi.