Hüseyin Öztürk: Çorum’un Potansiyelinin Farkındayız

Yayınlama: 17.09.2023

Huseyin Ozturk Corumun Potansiyelinin Farkindayiz 1

Hüseyin Öztürk: Çorum’un Potansiyelinin Farkındayız

MÜSİAD Çorum Şubesi, “Şubeler Tanışıyor Ticaret Kolaylaşıyor” sloganıyla İş Geliştirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı açılışında konuşan MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Hüseyin Öztürk, “Çorum olarak yatırım yapmakta yeni işbirlikleri kurmakta ve sektörler arası bağlantıları güçlendirmekte büyük bir heyecan duyuyoruz. Burada birlikte başarabileceğimiz birçok şey var ve bu potansiyeli harekete geçirmek için elimizden geleni yapacağız.”

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Çorum Şubesi (MÜSİAD) iş geliştirme programı Çorum Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kentteki bir düğün salonunda yapılan toplantıda konuşan MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Hüseyin Öztürk, Çorum’un iş geliştirme potansiyeline değindi.

“Coğrafi Konumumuzun ve Potansiyelimizin Farkındayız”

Kentin tarihi ve kültürel açıdan tüccarlık geleneğine sahip olduğunu belirten Öztürk, “Hepinizi en içten dileklerimle karşılamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bugün burada, iş dünyasının bir araya gelerek karşılıklı işbirliği ve dayanışmayı geliştirmek için eşsiz bir fırsat olduğuna inanıyorum. Çorum, tarih boyunca zengin kültürü, tüccar geleneği ve yenilikçi ruhuyla öne çıkmış bir şehir olmuştur. Bu coğrafi konumumuzun ve potansiyelimizin farkındayız ve işbirliğiyle elde edeceğimiz sonuçları hayal edebiliyoruz. Bugün burada bulunan her biriniz, kendi sektörlerinizde lider konumda olan başarılı iş adamları ve girişimciler olarak biliniyorsunuz. Sizler, ekonomik kalkınmanın itici gücü ve ülkemizin geleceğine şekil veren önemli aktörlersiniz” dedi.

Öztürk, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bugün, iş görüşmeleri ve kaynaşma programı aracılığıyla, birbirimizi daha yakından tanıma ve işbirliği potansiyelimize odaklanma fırsatı yakalayacağız. Bu etkinlik, sadece kişisel bağlarımızı güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunacak somut projelerin temellerini atacak.

İlginizi Çekebilir:   AK Parti’de İstişare

İş dünyasında başarılı olmak, elbette kişisel çabalarımızı gerektirir. Ancak gerçek başarı, ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmaktan geçer. İşte bu nedenle, bugün burada bir araya geldik. Güçlü bir ağ oluşturmak ve işbirliği yapmak, hem şirketlerimiz hem de ülkemiz için büyük bir değer yaratmanın anahtarıdır.” (Haber Merkezi)