Kavuncu: Acımızı Birlik ve Beraberlikle Dindireceğiz

Yayınlama: 23.02.2023

Kavuncu: Acımızı Birlik ve Beraberlikle Dindireceğiz

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum’da KYK yurtlarında kalan depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

Kahramanmaraş ve bölgesinde meydana gelen deprem felaketinin ardından afetzede vatandaşlar farklı illere akın ediyor. Çorum’a gelen yaklaşık 6 bin 500 depremzede vatandaş da hem KYK yurtlarında hem de Çorum halkının evlerinde misafir ediliyor.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da hafta sonu KYK yurtlarında kalan depremzede vatandaşlarla bir araya geldi. Geçmiş olsun dileklerini ileten Milletvekili Kavuncu, talep ve sorunları dinledi, talimatlar verdi.

Çorum Hitit Öğrenci Yurdu’nda depremzede vatandaşlar için Miraç Kandili nedeniyle düzenlenen programa da katılan Milletvekili Kavuncu, “KYK Çorum Hitit Öğrenci Yurdumuzda, sıcacık aile ortamında misafirlerimiz olan depremzede kardeşlerimizi mübarek Mirac gecesinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettim” dedi.

“Tüm Yaralarımızı Birlikte Saracağız”

Türkiye’nin zorlukların üstesinden hep birlikte geleceğini belirten Milletvekili Kavuncu, “Tüm acılarımızı birlikte yaşayacak, tüm yaralarımızı birlikte saracağız. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısını yüreğimizde taşırken, gözyaşlarımızı birlik ve beraberlikle dindireceğiz inşallah. Her türlü imkanı depremzedelerimiz için seferber eden güçlü devletimize; dayanışmada, yardımlaşmada tüm dünyaya örnek olan necip milletimize, rabbim zeval vermesin” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.