Kocaelispor Kapalı Gişeye Gidiyor

Yayınlama: 09.05.2024

Kocaelispor Kapali Giseye Gidiyor

Kocaelispor Kapalı Gişeye Gidiyor

Temsilcimiz Ahlatcı Çorum FK’nin mücadele ettiği Trendyol 1’inci ligde temsilcimiz ile birlikte play-off finalleri yarışı içinde olan Kocaelispor hafta sonu yine play-off finallerini hedefleyen Sakaryaspor ile zorlu bir maça çıkacak.

Son haftasına girilen ligde nefesler tutuldu. Üst lig için yedi takımın umutlarının olduğu haftanın belki de sonucu en çok merak edilen maçı olan Kocaelispor – Sakaryaspor maçı olacak. Hem her iki takımın arasındaki rekabet hem de bu maçın sonucunun play-off mücadelesi veren yedi takımın da takımın kaderini belirleyecek olması gözleri bu maça da çevirdi.

11 Mayıs Cumartesi günü saat 16’da başlayacak maç öncesi Kocaelispor yaptığı açıklamalar ile satılan bilet sayısını ve bileti tükenen tribünleri duyuruyor. Saatlik yapılan açıklamalar ile satılan bilet adetleri duyurulurken, 8 Mayıs Çarşamba günü öğleden sonra yapılan açıklama ile maça kombineler hariç 17 binden fazla biletin satıldığı duyuruldu.

 

KOMBİNELER HARİÇ!

Kocaelispor’dan bilet satışları ile ilgili yapılan son açıklamada “Teşekkürler Büyük Kocaelispor Taraftarı! 3 bin 600 adet kombine kart haricinde anlık olarak satılan bilet sayısı 17 bin 421’dir. Batı Numaralı Alt-Üst Tribünü, Doğu Maraton Üst-Alt Tribünü, Güney Alt Tribünü tükenmiştir. Güney ve Kuzey Kale Arkası Üst Tribünleri, Passolig’de satışa çıkarılmıştır” ifadelerine yer verildi.