Ortaköy’de Çocuk Şenliği

Yayınlama: 31.08.2023

Ortaköy’de Çocuk Şenliği

Ortaköy’de Çorum Belediye Başkanlığı ve Ortaköy Belediye Başkanlığı katkılarıyla Çocuk Şenliği düzenlendi.

Ortaköy Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen Çocuk Şenliği programı çocukları ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.

Çocuk oyun alanı, spor oyunları, Hacivat karagöz ve Çorum Belediyesi Mehter Takımının Gösterileri alanda toplanan ilçe halkına güzel bir görsel şölen sundu.

Programda konuşan Ortaköy Belediye Başkanı Taner İSBİR, desteklerinden dolayı Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a ilçe halkı adına teşekkür ederek, ilçede gerçekleştirilen hizmet ve projeler hakkında ilçe halkına bilgiler verdi. Sosyal Belediyecilik kapsamında birçok programın altına imza attıklarını belirten Başkan İSBİR, Çocuklarımızın mutluluğu çalışma azmimizi bir kat daha arttırıyor, ilçemizin gelişip güzelleşmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Programa katılarak Ortaköy halkına seslenen Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise Çorum merkezde düzenlemiş olduğumuz Çocuk Şenliği programlarımızı ilçelerimizde de gerçekleştirme kararı aldık ve buna da ilk olarak Ortaköy’den başladık. Önümüzdeki günlerde de bir program dahilinde diğer ilçelerimizde çocuk şenliği etkinliklerimize devam edeceğiz, katılımlarından dolayı bütün Ortaköy halkına teşekkür ediyorum” dedi. (Sümeyra Özdoğan)