Özbalta: Mücadeleden Memnunum

Yayınlama: 06.05.2024

Serkan Ozbalta 3Uncu Olarak Oyuncularimizin Uzerinden Yuk Almak Istiyoruz

Özbalta: Mücadeleden Memnunum

Ahlatcı Çorum FK Teknik Direktörü Serkan Özbalta oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu vurgulayarak taraftara da teşekkür etti.

Ligin 32’nci haftasında Erzurumspor deplasmanında gördüğü kırmız kart nedeni ile cezalı duruma düşen ve hafta sonu oynanan Şanlıurafspor maçında takımının başında olamayan başarılı teknik adam, 1-1 biten maç ile düşüncelerini açıkladı.

 

“SON YILLARIN EN ÇEKİŞMELİ DÖNEMİ”

Özbalta kulübün sosyal medyasından paylaşılan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Ligin sonlarına doğru gelirken hem play off hattını hem de düşme hattını ilgilendiren son yılların en çekişmeli maçlarının oynandığı dönemdeyiz. Rakibimizin konumu itibariyle zorluk derecesi daha da şiddetliydi. Maçın başında yakaladığımız pozisyonlardan yararlanamadık. Eksik oyuncularımızın olmasına rağmen sahadaki mücadeleden son derece memnunum.

 

“HER PUAN DEĞERLİ”

Oyuncularımız sahaya karakter koydular. Bu kritik virajda alınan her puan çok değerli. Son haftaya girerken birçok senaryo var. Biz ligin son müsabakasına tüm konsantremizle odaklanıp iyi bir sonuçla ayrılmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün 90 dakika hiç durmadan bizi destekleyen Çorum FK taraftarına sonsuz teşekkürler.