Şampiyon Kupasını Kaldırdı

Yayınlama: 22.05.2023

Şampiyon Kupasını Kaldırdı

Kırmızı-Siyahlılar kupasına kavuştu.

Geçtiğimiz hafta sahasında Ispartaspor’u yenerek bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Tahsin Tam ve talebeleri, Arnavutköy Belediyespor maçı öncesi kupasını kaldırdı.

20 Mayıs Cumartesi günü saat 15’te oynanan Arnavutköy Belediyespor – Çorum FK maçı öncesi şampiyonluk seromonisi düzenlendi.

Kırmızı-Siyahlı kulübün isteği doğrultusunda Esneler Erokspor Stadyumuna alınan maç öncesi düzenlenen kupa törenine Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere de katıldı.

Maçtan yaklaşık yarım saat önce düzenlenen kupa töreninde TFF yetkilileri de yer aldı. TFF Başkan Vekili Yalçın Orhan ve 2’nci Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can’ın da katıldığı törende sahaya kurulan mini platformda kupa da yer aldı.

Sahaya önce anonslar eşliğinde Kulüp Başkanı Oğuzhan Yalçın çıktı. Yalçın, kulüp yetkilileri ve futbolcular TFF yetkililerinden madalyalarını aldıktan sonra yeşil zeminde kupa kaldırmak için hazır bekledi.

Tüm oyuncuların sahaya çıkması ile kupayı federasyon temsilcilerinin elinden alan Kırmızı-Siyahlılar büyük coşku yaşadı.

Kupa ile birlikte basın mensuplarına ve taraftarlara poz veren Çorum FK kupasına kavuşmuş oldu. (Zahide Yasemin Özden)