Uğurludağ Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Yayınlama: 23.12.2022

Uğurludağ Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Uğurludağ Belediyesi, araç filosunu bir adet hafriyat kamyonu ve bir ekskavatörü katarak güçlendirdi.

Belediyenin gücüne güç kattıklarını belirten Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemize en iyi hizmeti yapabilmek için tüm ekibimizle canla başla çalışıyoruz. İlçemize hizmet noktasında belediye araç filomuzun geniş olması ve her ihtiyacı karşılıyor olması bizler için çok önemliydi ve bunun için de sürekli yeni takviyeler yaparak, filomuzu genişletiyoruz” dedi.

Belediyeciliğin gönül işi, aşk işi olduğunu ifade eden Başkan Torun,“ Bizler de gönül belediyeciliği ilkesiyle çıktığımız bu yolda Uğurludağlı hemşehrimize hizmet verebilmek için gece gündüz demeden, bahanelere sığınmadan, yılmadan ve yorulmadan işimizi aşkla yapıyoruz. Uğurludağımıza ve Çorumumuza hizmette, durmak yok yola devam diyoruz. Tabi bu hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirebilmek için araç filomuzu da sürekli güçlendirmemiz, en son teknoloji ekipmanlara sahip olmamız gerekiyordu. Bunun içinde araç filomuza güçlendirmek için yoğun çaba harcıyoruz” diye konuştu.

Halka hizmet aşkı ile yola çıktıklarını ifade eden Başkan Torun, AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti.

Yeni araçların Uğurludağ halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Torun, “Türkiye Belediyeler Birliği‘nden hibe olarak 2022 model araçlarımızın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta AK Parti MKYK Üyemiz ve Çorum Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı olmak üzere herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.