Ahlatcı’dan İlçelere Çıkarma

Yayınlama: 27.07.2023

Ahlatcidan Ilcelere Cikarma 8

Ahlatcı’dan İlçelere Çıkarma

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, ilçelere çıkarma yaptı.

Bu haftayı Çorum’da geçiren AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, Dodurga, Laçin, Kargı, Osmancık ve Oğuzlar’ı ziyaret etti.

İlk olarak Dodurga’yı ziyaret eden AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, ilk olarak Dodurga Kaymakamlığı ve Dodurga Belediyesine gitti. Daha sonra heyelan nedeniyle zarar gören karayoluna geçen Milletvekili Ahlatcı, burada yapılan yenileme çalışmalarını inceledi.

Laçin’de Halkla Buluştu

Ardından Laçin’e geçen Ahlatcı, burada da ilk olarak Laçin Kaymakamlığı ve Laçin Belediyesini ziyaret etti. Buradan sonra vatandaşlarla bir çay ocağında buluşan Ahlatcı, “Kırkdilimin Kapılı Kayası Laçin’imizde, samimi ve içten hemşehrilerimizle bir aradayız. Mis gibi havası olan güzel ilçemizin mert insanlarıyla bir araya gelmek, anılarımızı paylaşmak ve güzel zaman geçirmek bizi her zaman mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Kargı’da Esnaf Ziyareti

Ziyaret programı kapsamında Kargı’ya geçen Ahlatcı, yolda görev yapan Jandarma ekipleriyle de görüştü. Daha sonra yine ilk olarak Kargı Kaymakamlığı ve Kargı Belediyesini ziyaret eden Ahlatcı,  daha sonra ilçe teşkilatıyla buluştu, çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Ahlatcı, Kargı ziyaretinde esnafla bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

Ahlatcı, buradan Osmancık’a geçti. Burada ilk olarak Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü ziyaret eden Ahlatcı, AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan ve MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ’ın da katıldığı ziyarette Gelgör’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Gelgör ise Milletvekili Ahlatcı’ya Osmancık tablosu hediye etti.

Son olarak Oğuzlara geçen Milletvekili Ahlatcı, burada da kamu kurumlarını ziyaret etti, teşkilatla bir araya geldi.

Ahlatcı, Oğuzlar ziyaretinde Hitit Üniversitesinin “Oğuz Adası” adıyla yaptığı projeyi de yerinde inceledi.  (Zahide Yasemin Özden)